League fixtures coming up in the next 7 days are published on this page. Fixtures for the following weekend usually appear first on the League tables page for your division.
Under 12 games 2024
24th Mar- Burnham United Red v Wendover Junior (U12 Division 1 game)
24th Mar- Flackwell Heath Minors v Tring Tornadoes Hawks (U12 Division 1 game)
24th Mar- Marlow Youth v Maidenhead Utd Juniors Eagles (U12 Division 1 game)
24th Mar- Ruislip Rangers Reds v Beaconsfield Town Youth Eagles (U12 Division 1 game)
Under 13 games 2024
24th Mar- Gerrards Cross & Fulmer Youth v Chalfont Saints Jaguars (U13 Division 1 game)
24th Mar- Langley Youth v Ickenham Youth FC Eagles (U13 Division 1 game)
24th Mar- Slough Town Junior v Marlow United (U13 Division 1 game)
24th Mar- Thame United Red v Ruislip Rangers Reds (U13 Division 1 game)
24th Mar- Burnham Junior Whites v Explorers Blues (U13 Division 2 game)
24th Mar- Harefield United Youth Reds v Beaconsfield Town Youth (U13 Division 2 game)
24th Mar- Penn & Tylers Green v Risborough Rangers Juniors Rangers (U13 Division 2 game)
24th Mar- Prestwood Colts & Girls Colts v Marlow Utd Pumas (U13 Division 2 game)
24th Mar- Windsor & Eton Falcons Blues v Holmer Green Minors Hawks (U13 Division 2 game)
24th Mar- Hughenden Valley v Chalfont Saints Leopards (U13 Division 3 game)
24th Mar- Ickenham Youth FC Falcons v Chalfont Saints Hornets (U13 Division 3 game)
24th Mar- Wendover Junior Juniors v Berkhamsted Raiders Youth Blues (U13 Division 3 game)
24th Mar- Aylesbury Utd Juniors v Aylesbury Vale Dynamos FC Youth (U13 Division 4 game)
24th Mar- Aylesbury Vale Dynamos FC v Windsor & Eton FC Falcons Reds (U13 Division 4 game)
24th Mar- Aylesbury Vale Dynamos FC Youth v Aylesbury Utd Juniors (U13 Division 4 game)
24th Mar- Crendon Corinthians Youth v Marlow Youth (U13 Division 4 game)
24th Mar- Gerrards Cross & Fulmer Scorpions v Windsor & Eton Falcons Whites (U13 Division 4 game)
24th Mar- Risborough Rangers Juniors Youth v Ruislip Rangers Whites (U13 Division 4 game)
24th Mar- Berkhamsted Raiders Youth Whites v Penn & Tylers Green Rangers (U13 Division 5 game)
24th Mar- Marlow United Panthers v Burnham Junior Blues (U13 Division 5 game)
24th Mar- Widmer End United Juniors v Totteridge Rams (U13 Division 5 game)
24th Mar- AFC Lightning v Bourne End Junior Sports Club Jaguars (U13 Division 6 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors Youth v Risborough Rangers Juniors Royals (U13 Division 6 game)
24th Mar- Beaconsfield Town Youth Colts U13 v Downley Dynamos Juniors Whites (U13 Challenge Cup)
24th Mar- FC Holyport Lions v Thame United Panthers (U13 Division 6 game)
24th Mar- Penn & Tylers Green Colts v Marlow Royals (U13 Division 6 game)
24th Mar- Aylesbury Vale Dynamos FC Colts v Ickenham Youth FC Blues (U13 Division 7 game)
24th Mar- Hughenden Hawks v Aylesbury Town Corinthians (U13 Division 7 game)
23rd Mar- Flackwell Heath Minors Scorpions v Ruislip Rangers Greens (U13 Division 8 game)
24th Mar- George Green Juniors Yellows v Marlow United Jaguars (U13 Division 8 game)
24th Mar- Holmer Green Minors Falcons v Ruislip Rangers Greens (U13 Division 8 game)
24th Mar- Marish Wizards Whites v Harefield United Youth Blacks (U13 Division 8 game)
Under 14 games 2024
24th Mar- Burnham FC v Ruislip Rangers Reds (U14 Division 1 game)
24th Mar- Chalfont Saints Rhinos v Bisham FC Blues (U14 Division 1 game)
24th Mar- Gerrards Cross & Fulmer Eagles v Chesham United Youth Clarets (U14 Division 1 game)
24th Mar- Chalfont Saints Lions U14 v Harefield United Youth Reds (U14 Mike Keen Memorial Cup)
24th Mar- Wendover Junior Juniors v Aylesbury Vale Dynamos (U14 Division 2 game)
24th Mar- Windsor & Eton FC Ospreys United v Cookham Dean Youth Rebels (U14 Division 2 game)
24th Mar- Explorers v Haddenham Youth (U14 Division 3 game)
24th Mar- Haddenham Youth v Explorers (U14 Division 3 game)
24th Mar- Holmer Green Minors v Penn & Tylers Green (U14 Division 3 game)
24th Mar- Ickenham Youth FC Tigers v Downley Dynamos Juniors Whites (U14 Division 3 game)
24th Mar- Penn & Tylers Green v Holmer Green Minors (U14 Division 3 game)
24th Mar- Taplow United Youth v Wycombe Town Inter (U14 Division 3 game)
24th Mar- Thame United v Burnham Junior Blues (U14 Division 3 game)
24th Mar- AFC Lightning v Chesham United Youth Generals (U14 Division 4 game)
24th Mar- Delaford Colts v Aylesbury Town Corinthians (U14 Division 4 game)
24th Mar- Prestwood Colts & Girls Colts v Ruislip Rangers Whites (U14 Division 4 game)
24th Mar- Tring Tornadoes Bears v Chesham Athletic Dragons (U14 Division 4 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors v FC Cippenham Panthers (U14 Division 5 game)
24th Mar- Chinnor Youth Kites v Crendon Corinthians Youth (U14 Division 5 game)
24th Mar- Crendon Corinthians Youth v Chinnor Youth Kites (U14 Division 5 game)
24th Mar- Marlow United v Ruislip Rangers Blues (U14 Division 5 game)
24th Mar- Risborough Rangers Juniors Rangers v Burnham Junior Whites (U14 Division 5 game)
24th Mar- Ruislip Rangers Blues v Marlow United (U14 Division 5 game)
24th Mar- Thame United Red v Wendover Junior Youth (U14 Division 5 game)
24th Mar- FC Cippenham Tigers v Berkhamsted Raiders Youth White (U14 Division 6 game)
24th Mar- Holmer Green Minors Colts v Flackwell Heath Minors Scorpions (U14 Division 6 game)
24th Mar- Naphill v Aylesbury Vale Dynamos FC Colts (U14 Division 6 game)
24th Mar- St Johns Youth Youth v Wycombe Town FC Juve (U14 Division 6 game)
24th Mar- Totteridge FC v Penn & Tylers Green Rangers (U14 Division 6 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors Youth v Downley Dynamos Juniors Greens (U14 Division 7 game)
24th Mar- Berkhamsted Raiders Youth Yellow v Tring Tornadoes Chargers (U14 Division 7 game)
24th Mar- Haddenham Youth Blue v Tring Tornadoes Vikings (U14 Division 7 game)
24th Mar- Ickenham Youth FC Panthers v Risborough Rangers Juniors Colts (U14 Division 7 game)
24th Mar- Maidenhead United CT Juniors Thunder v Thame United Black (U14 Division 7 game)
Under 15 games 2024
24th Mar- Beaconsfield Town Youth Hawks v Flackwell Heath Minors (U15 Division 1 game)
24th Mar- Ruislip Rangers Reds v Wendover Junior Juniors (U15 Division 1 game)
24th Mar- AFC Lightning v Tring Tornadoes Titans (U15 Division 2 game)
24th Mar- Aylesbury Vale Dynamos FC Youth v Berkhamsted Raiders Youth Green (U15 Division 2 game)
24th Mar- Berkhamsted Raiders Youth Green v Aylesbury Vale Dynamos FC Youth (U15 Division 2 game)
24th Mar- Explorers U15 v Marlow Youth (U15 June Rowland Memorial Cup)
24th Mar- Flackwell Heath Minors Scorpions v Aylesbury United Juniors (U15 Division 2 game)
24th Mar- Tring Tornadoes Titans v AFC Lightning (U15 Division 2 game)
21st Mar- Aylesbury United Juniors Youth v Hughenden Valley (U15 Division 3 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors Youth v Delaford Colts (U15 Division 3 game)
24th Mar- Hughenden Valley v Ruislip Rangers Blues (U15 Division 3 game)
24th Mar- Ickenham Youth FC Rangers v Risborough Rangers Juniors Colts (U15 Division 3 game)
24th Mar- Ruislip Rangers Blues v Hughenden Valley (U15 Division 3 game)
24th Mar- Totteridge FC v Chesham Utd Youth Blues (U15 Division 3 game)
24th Mar- Burnham Junior Whites v Aylesbury Vale Dynamos FC Colts (U15 Division 4 game)
24th Mar- Downley Dynamos Juniors Greens v Holmer Green Minors (U15 Division 4 game)
24th Mar- Holmer Green Minors v Downley Dynamos Juniors Greens (U15 Division 4 game)
24th Mar- Marlow Town v Burnham Junior Yellows (U15 Division 4 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors Colts v Tring Tornadoes Trojans (U15 Division 5 game)
24th Mar- Beaconsfield Town Youth Red Kites v Berkhamsted Raiders Youth Yellows (U15 Division 5 game)
24th Mar- Marlow Royals v Ruislip Rangers Greens (U15 Division 5 game)
24th Mar- Risborough Rangers Juniors Youth v Maidenhead United CT Juniors Bullets (U15 Division 5 game)
Under 16 games 2024
24th Mar- Chalfont Saints Vipers v Risborough Rangers Juniors Rangers (U16 Division 1 game)
24th Mar- Maidenhead United CT Juniors Jets v Ruislip Rangers Clarets (U16 Division 1 game)
24th Mar- Marlow Youth v Taplow United Youth (U16 Division 1 game)
24th Mar- Slough Town Junior v Prestwood Colts & Girls Panthers (U16 Division 1 game)
24th Mar- Thame United v Chalfont Saints & Gerrards Cross Saints (U16 Division 1 game)
24th Mar- Beaconsfield Town Youth v Slough Town Junior Stags (U16 Division 2 game)
24th Mar- Flackwell Heath Minors v Westwood Park Vikings (U16 Division 2 game)
24th Mar- Holmer Green Minors v Marlow Royals (U16 Division 2 game)
24th Mar- Penn & Tylers Green v Redkore Juniors (U16 Division 2 game)
24th Mar- Aylesbury United Juniors v Aylesbury Vale Dynamos FC Colts (U16 Division 3 game)
24th Mar- Hughenden Valley v Burnham Junior Whites (U16 Division 3 game)
24th Mar- Prestwood Colts & Girls Colts v Wendover Junior Juniors (U16 Division 3 game)
24th Mar- Berkhamsted Raiders Youth Blacks v Chesham Athletic (U16 Division 4 game)
24th Mar- FC Holyport Harriers v Haddenham Youth (U16 Division 4 game)
24th Mar- Holmer Green Minors Colts v Tring Tornadoes Hawks (U16 Division 4 game)
Under 17 games 2024
24th Mar- Flackwell Heath Minors v Harefield United Youth Whites (U17 Division 1 game)
24th Mar- Haddenham Youth v AFC Lightning (U17 Division 1 game)
24th Mar- Chalfont Saints v Burnham Junior Whites (U17 Division 2 game)
24th Mar- Marlow Town v Chesham Utd Youth Blues (U17 Division 2 game)
24th Mar- Ruislip Rangers Blues v Aylesbury Vale Dynamos FC Youth (U17 Division 2 game)
24th Mar- Thame United v Chesham United Youth Clarets (U17 Division 2 game)
24th Mar- Wendover Junior Youth v Hughenden Hawks (U17 Division 2 game)
24th Mar- AFC Lightning Bolts v Flackwell Heath Minors Scorpions (U17 Division 3 game)
24th Mar- Naphill v Aylesbury Vale Dynamos FC Colts (U17 Division 3 game)
24th Mar- Seer Green Utd v Ruislip Rangers Clarets (U17 Division 3 game)
24th Mar- Thame United Black v Hughenden Valley Ospreys (U17 Division 3 game)
24th Mar- Thame United Red v Aston Clinton Colts JFC Black (U17 Division 3 game)
Under 18 games 2024
24th Mar- Aylesbury Vale Dynamos v Berkhamsted Raiders Youth Blue (U18 Division 1 game)
24th Mar- Gerrards Cross & Fulmer U18 v AFC Lightning (U18 League Cup)
24th Mar- Aston Clinton Colts v Marlow Youth (U18 Division 2 game)
24th Mar- Berkhamsted Raiders Youth White v Ickenham Youth FC Sharks (U18 Division 2 game)
24th Mar- Burnham Junior Blues v Berkhamsted Raiders Youth Silvers (U18 Division 3 game)
24th Mar- Marlow Town v Thame United Red (U18 Division 3 game)
League fixtures are usually published just before the weekend with a ten day view. Our Cup fixtures are planned even further in advance. Please take a look at the League tables page for your division where fixtures usually appear first.